ایده ساخت موشن‌کار

محدودیت‌ها همیشه دردسرساز بوده‌اند! اما گاهی باعث رقم خوردن اتفاقات مثبت و بهبود می‌شوند. ایده ساخت موشن‌کار نیز از همین محدودیت‌ها شکل گرفته است، درست از زمانی که دیگر ایرانی‌ها (بواسطه تحریم‌ها) هیچ‌ حقی برای خرید و فروش در سایت‌های خارجی ندارند!

اگر به عنوان موشن گرافیست فعالیت می کنید قطعا با بخش طراحی و متحرک‌سازی عناصر گرافیکی ایرانی آشنایی داشته و می‌دانید که چه حجمی ازوقت با ارزش‌تان باید صرف این بخش شود! یکی از دلایل اصلی تولید و ساخت افزونه موشن کار، حذف این بخش زمانبر از فرآیند تولید یک موشن‌گرافیک ایرانی است.

ما از ابتدا علاقه داشتیم که مشکلات پیچیده را با راه‌حل‌های ساده و خلاقانه حل کنیم. ما تمام تجربه و مهارت خود را در اختیار علاقمندان و افراد فعال در این زمینه قرار داده ایم تا در زمان کوتاهی‌ بتوانند ویدیوهای خارق‌العاده‌ای تولید کنند.

موشن کار اولین افزونه ایرانیِ نرم افزار After Effects و دستیاری برای تولید موشن‌گرافیک و انیمیشنِ منطبق با فرهنگ ایرانی – اسلامی است. این افزونه حاصل ماه‌ها تلاش، تحقیق و بررسی یک تیم حرفه‌ای متشکل از موشن گرافیست‌ها، طراحان، فیلم‌سازان و برنامه نویسان ایرانی است.

تیم تولید و توسعه موشن‌کار

پویان خمسه

مدیر پروژه

مهسا مقدم

سرپرست گروه طراحان

مهدی محمدی

مدرس افترافکت

رضا عاملی

سرپرست گروه پویانمایی

رضا عباسی

سرپرست برنامه‌نویسان

حمید دوستی

طراح گرافیک

سوسن شیری

طراح گرافیک

رضا منفرد

متحرک سازی

ایمان اجاقلو

متحرک سازی

وحید حیدری

برنامه نویس

فهرست