ایده ساخت موشن‌کار

محدودیت‌ها همیشه دردسرساز بوده‌اند! اما گاهی باعث رقم خوردن اتفاقات مثبت و بهبود می‌شوند. ایده ساخت موشن‌کار نیز از همین محدودیت‌ها شکل گرفته است، درست از زمانی که دیگر ایرانی‌ها (بواسطه تحریم‌ها) هیچ‌ حقی برای خرید و فروش در سایت‌های خارجی ندارند!

اگر به عنوان موشن گرافیست فعالیت می کنید قطعا با بخش طراحی و متحرک‌سازی عناصر گرافیکی ایرانی آشنایی داشته و می‌دانید که چه حجمی ازوقت با ارزش‌تان باید صرف این بخش شود! یکی از دلایل اصلی تولید و ساخت افزونه موشن کار، حذف این بخش زمانبر از فرآیند تولید یک موشن‌گرافیک ایرانی است.

ما از ابتدا علاقه داشتیم که مشکلات پیچیده را با راه‌حل‌های ساده و خلاقانه حل کنیم. ما تمام تجربه و مهارت خود را در اختیار علاقمندان و افراد فعال در این زمینه قرار داده ایم تا در زمان کوتاهی‌ بتوانند ویدیوهای خارق‌العاده‌ای تولید کنند.

موشن کار اولین افزونه ایرانیِ نرم افزار After Effects و دستیاری برای تولید موشن‌گرافیک و انیمیشنِ منطبق با فرهنگ ایرانی – اسلامی است. این افزونه حاصل ماه‌ها تلاش، تحقیق و بررسی یک تیم حرفه‌ای متشکل از موشن گرافیست‌ها، طراحان، فیلم‌سازان و برنامه نویسان ایرانی است.

تیم تولید و توسعه موشن‌کار

محی‌الدین اسکندری

طراح و مدیر پروژه

مهسا مقدم

سرپرست گروه طراحان

مهدی محمدی

مدرس افترافکت

حمید دوستی

طراح گرافیک

سوسن شیری

طراح گرافیک

فهرست