موشن کار

ایده ساخت موشن کار

محدودیت ها همیشه دردسرساز بوده اند! اما گاهی باعث رقم خوردن اتفاقات مثبت و بهبود می شوند. ایده ساخت موشن کار نیز از همین محدودیت ها شکل گرفته است، درست از زمانی که دیگر ایرانی ها هیچگونه حقی برای خرید و فروش (بواسطه تحریم های ظالمانه) در سایت های خارجی ندارند!

اگر به عنوان موشن گرافیست فعالیت می کنید قطعا با بخش طراحی و متجرک سازی عناصر گرافیکی ایرانی آشنایی داشته و می دانید که چه حجمی ازوقت با ارزش تان، باید صرف این بخش شود! یکی از دلایل اصلی تولید و ساخت افزونه موشن کار، حذف این بخش از فرآیند تولید یک موشن گرافیک ایرانی است.

ما از ابتدا علاقه داشتیم که مشکلات پیچیده را با راه‌حل‌های ساده و خلاقانه حل کنیم. ما تمام تجربه و مهارت خود را در اختیار علاقمندان و افراد فعال در این زمینه قرار داده ایم تا در زمان کوتاهی‌ بتوانند ویدیوهای خارق‌العاده‌ای تولید کنند.

موشن کار اولین افزونه ایرانیِ نرم افزار افترافکت و دستیاری برای تولید موشن گرافیک و انیمیشنِ منطبق با فرهنگ ایرانی – اسلامی است. این افزونه حاصل ماه ها تلاش، تحقیق و بررسی یک تیم حرفه ای متشکل از موشن گرافیست ها، طراحان، فیلم سازان و برنامه نویسان ایرانی است.

تیم تولید و توسعه موشن کار

پویان خمسه

مدیر پروژه

مهسا مقدم

سرپرست گروه طراحان

مهدی محمدی

مدرس افترافکت

رضا عاملی

سرپرست گروه پویانمایی

رضا عباسی

سرپرست برنامه‌نویسان

حمید دوستی

طراح گرافیک

سوسن شیری

طراح گرافیک

رضا منفرد

متحرک سازی

ایمان اجاقلو

متحرک سازی

وحید حیدری

برنامه نویس

فهرست