دوره رایگان موشن گرافیک

ما به وعده خود عمل کردیم

اگر بخاطر داشته باشید در گفتگوی ویدئویی با یکی از رسانه‌های خبری کشورمان، مژده یک خبر خوب را برای کاربران افزونه «موشن‌­کار» داده و گفتیم تعداد زیادی از کاربران آماتور که هیچ شناخت قبلی از نرم‌افزار افترافکت نداشتند، به‌واسطه کار با پلاگین ایرانی «موشن­‌کار» علاقه زیادی به یادگیری نرم‌افزار جادویی After Effects پیداکرده و ایمیل­‌های فروانی مبنی بر ارائه دوره آموزشی افترافکت برای ما ارسال کرده‌اند.

ازآنجاکه اولویت اصلی ما رضایت کاربران بوده موضوع تهیه یک دوره رایگان موشن گرافیک را در دستور کار قراردادیم و پس از 2 ماه تلاش بی‌وقفه، هم‌اکنون این دوره جامع آموزش موشن گرافیک به‌صورت رایگان منتشرشده و در دسترس کاربران افزونه «موشن‌کار» قرار دارد.

این دوره آموزشی حاصل زحمات بی‌وقفه گروهی متشکل از اساتید و مدرسین برجسته ایران بوده و با متد جدید ارائه‌شده است.

یک تیر و دونشان!

شما در این دوره آموزشی تنها نرم‌افزار افترافکت را نمی‌آموزید، بلکه دوره جامع موشن‌ گرافیک را که شامل اصول نگارش فیلم‌نامه، مبانی کارگردانی انیمیشن، آشنایی با اصطلاحات سینمایی، روش‌های تدوین فیلم و قواعد صداگذاری را هم خواهید آموخت! درواقع نرم‌افزارهای Adobe Premiere برای تدوین فیلم و Adobe Audition برای صداگذاری در این دوره آموزش داده‌شده است.

ارائه گواهی پایان دوره 2 زبانه

قسمت جذاب دیگر این دوره، ارائه گواهی پایان دوره این تخصص و مهارت پرطرفدار و پول‌ساز یعنی موشن­‌گرافیک، به 2 زبان فارسی و انگلیسی به کاربران «افزونه موشن‌­کار» است.

استاد، همراه شماست!

علاوه بر مواردی که گفته شد، پشتیبان آنلاین دوره نیز به‌عنوان یک استاد همیشه همراه و در دسترس شما خواهد بود تا در صورت نیاز شمارا راهنمایی، اشکالاتتان را برطرف و سؤالاتتان را پاسخ دهد.

همین حالا شروع کنید!

همه‌چیز فراهم‌شده است! برای استفاده و ثبت‌نام رایگان در دوره جامع موشن­ گرافیک، کافی است اولین پلاگین ایرانی افترافکت یعنی «موشن کار» را از طریق این لینک تهیه کنید. فرصت را مغتنم بدانید و تخصصی پول‌ساز را یاد بگیرید!

کد تخفیف خرید افزونه موشن‌کار

این کد به‌مناسبت شب یلداست و تا 10دی‌ماه معتبر است

VER3MotionKaar

دانلود افزونه موشن کار

دیجی دکان، تنها محل عرضه مجاز افزونه موشن‌­کار است!

دیدگاه کاربران موشن‌کار
فهرست